Sivilce Maskeleri | Sivilce Maskesi ve Sivilce Maskeleri

 Sivilce Maskeleri | Sivilce Maskesi ve Sivilce Maskeleri 

Bu yazımızda sizlere sivilce maskeleri konusunda bilgi veremeye çalışacağız. Makalenin sonunda ise sivilce lekeleri için maske, sivilce izleri için maske, sivilce lekeleri için doğal maske, sivilce lekelerine maske, yüzdeki sivilce lekeleri için maske ve sivilce izleri için maske gibi temel bazı sorulara cevap niteliğinde bilgilere sahip olacaksınız.

 

Sivilce Maskeleri

 

Sivilce Maskeleri

 

       — Sivilce için Maske Malzemeleri

 

  1 tane portakal

  1 çay kaşığı kadar kabartma tozu

 

Temin ettiğiniz portakalı önce bir güzel rendeleyin. Daha sonra rendelenmiş portakalı krem kıvamına gelene kadar bir havanda döverek üzerine kabartma tozu ilave ederek karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı sivilcelerin üzerine sürerek yaklaşık olarak yarım saat bekleyip, temizleyin.

 

      — Normal Cilt Yapısındaki Ciltlerdeki Sivilce Maskesi

 

Eğer normal cilt yapısına sahipseniz ve de sivilcelerden yana sıkıntınız var ise; normalde içtiğiniz poşet yeşil çayı demledikten sonra soğumasını bekleyin. Soğumuş olan demlenmiş çay ile sivn.ilceleri her gün 2 kez temizleyi

 

         — Ergenlik Yaşı Sivilce Maskesi

Gerekli malzemeler; 1 kaşık maya, 1 adet aspirin ve 1 çay kaşığı kadarda oksijenli su. Temin edilen tüm malzemeleri karıştırın. Bir hafta süre ile her gün aynı saatte sivilceleri temiz bir pamuk yardımı ise silin. Yaklaşık olarak yarım saat bekleyin. Bir hafta sonunda sivilcelerde azalma göreceksiniz.

 

Bu yazımızda size pratik sivilce maskeleri konusunda bilgi vermeye çalıştık. Hangi sorulara cevap bulabildiniz diye bakacak olursak eğer, sivilce lekeleri için maske tarifleri sorusuna, pratik sivilce izleri için maske çözümlerine, sivilce lekeleri için doğal maske nasıl yapılır, sivilce lekelerine maske uygulaması, yüzdeki sivilce lekeleri için maske malzemeleri ve sivilce izleri için maske gibi temel bazı sorulara cevap niteliğinde bilgilere sahip olduğunuzu düşünüyoruz. Detay bilgilerde almak isterseniz eğer ilgili yazıların üzerlerine tıklayarak ilgili makaleleri de incelemenizi tavsiye ederim.

 

 

Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir