Sinoz Sivilce Leke Kremi | Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Sinoz Sivilce Leke Kremi

Sinoz sivilce Leke Kremi kullanacağınız yer işlem öncesinde gerekli temizliği yapılmış ve neminden arındırılmış olmalı. Temizlik işlemlerini yaptıktan sonra sinoz leke kremi ince bir tabaka olarak cildinizdeki lekelerin üstüne parmağınızın ucu ile yedirerek hafif dairesel hareket ile günde iki kez sabah akşam olmak üzere sürülür. Sinoz leke kremi bu dairesel hareket ile sürülürken hafiften masaj da yapılmış olur. 
 

Sinoz Sivilce Leke Kremi
Sinoz leke kremini kullanımından alacağınız etkinliği ve faydayı net bir şekilde görebilmek için kullanımı mutlaka düzenli olmalıdır. Sinoz leke kremini sabah akşam kullanın dememize rağmen özellikle akşam kullanılması cildin kendini yenileme sürecinde akşam saatlerinde daha aktif olmasından kaynaklanmaktadır.
 

Sinoz Sivilce Leke Kremi Kullanımı 

 
Sinoz sivilce Leke Kremi piyasada 30 ml ambalajında kapalı kutuda satılmaktadır. Kremi mevcut internet sitesinden satın alabileceğiniz gibi yetkili eczanelerden de temin edebilirsiniz.
İçerisinde;
* at kestanesi,
* su teresi, ve
* papatyadan elde edilmiş renk acici aktifler ve
* vitaminler bulunmaktadır.
Sinoz leke kremi bu içindekilerden dolayı cilt rengini açıcı özelliği olduğu gibi zaman içinde dış etkenlerden dolayı cilt yüzeyinde oluşan renk değişimlerini de dengeye sokma özelliğine sahiptir. Bildiğiniz gibi güneş dünyamız ve biz insanlar içn son derece faydalı olmasına karşın bilinçsiz güneş ışınlarına maruz kalındığında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Koruma faktörü 30 olduğu için Sinoz leke kremi kullandığınız dönem boyunca ayrıca başka bir güneş koruyucu kullanılmasına gerek yoktur. Bu kremi sivilce izleri için maske uygulamalarında da kullanabilir ve cildinize bakım yapabilirsiniz.  
 

Sinoz Sivilce leke Kremi Kullanımı Süresince Uyarılar

 
Sinoz sivilce leke kremini kullanmadan önce test amaçlı bilek bölgenizde bir süre kullandıktan sonra vücut alerjisi yapıp yapmadığını deneyebilirsiniz. Bu krem, göz kremi olmadığı için göz altlarınıza kullanmayın. Eğer ki kullanım esnasında göz ile temas olma durumunda bol su ile gözünüzü yıkayın ve bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi sinoz sivilce leke kremi çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir yerde muhafaza edin diye de bir adet olmuş uyarıyı yapmadan geçmeyelim. Sivilce lekeleri ile de ilgili araştırma yapmak isterseniz diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

 

 

Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir