Meyvelerle Cilt Bakımı Maskeleri

 Meyvelerle Cilt Bakımı Maskeleri

 Armut Maskesi ile Cilt Bakımı

 
Cam bir kase içinde çatalla iyice olgun bir armut kabuğu ve püre. Yüzünüze kalın bir tabaka uygulayın. 15 dakika bekledikten sonra cildinizi yıkayın. Armut maskesi bir maske için ideal cilt ve serin, besler.
 
 
 

Ahududu Maskesi ile Cilt Bakımı

 
Ahududu vitamini bol bir cilt için pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm içerir. Haleni kadar bir cam kase ve ezmek de ahududu püresi Bir avuç. Cildinizi, ezilmiş ahududu temizlik sonra uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra cildinizi yıkayın.
 
Meyvelerle Cilt Bakım Maskeleri
 
 
 

Avokado Maskesi ile Cilt Bakımı (cilt kırışıklıkları)

 
Bir çatal ile bir avokado, kabuklu ve püre. Bal ve yarım çay kaşığı içine bir elma sirkesi ve bir çay kaşığı dövülmüş yumurta sarısı ekleyin ve iyice karıştırın. Üç yemek kaşığı zeytinyağı ve yavaş yavaş karıştırma esnasında içine ekleyin.
 
 
 
Yüz, boyun ve göğüs bölgesi ve ardından yıkayın.Kırışıklıklar bu bölgelerde sıcak su bol binmek için yarım saat bekleyin ve özellikle kuru ciltler için etkili bir maskedir. Ayrıca, cilt üzerinde lapa avokado durumunda tek başına bir kompres yapabilirsiniz. Bu sizin cilt bakımı hem kırışıklıklarınızın kaybına yardımcı olacaktır yaptı.
 
 
 

Çilek Maskesi ile Cilt Bakımı

 
Kadar çatal yardımı ile bir cam kase ve ezmek çilek Bir avuç püresi ve yüzünüze sürün. 10 dakika (Eğer kuru cilt, püresi, süt veya krem ceket içine badem yağı ve birkaç damla bir kaşık. Varsa) sonra ılık su ile yıkayın. (Son derece yararlı ve cilt bakımı için etkili. Ancak, deri alerji için tavsiye edilmez.)

Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir